Wildstein i Graczyk o 'Tygodniku Powszechnym'

 

Dyskusja poświęcona jednemu z najważniejszych polskich tygodników odbędzie się 24 lutego w krakowskim Klubie Pod Jaszczurami
Dyskusja poświęcona jednemu z najważniejszych polskich tygodników odbędzie się 24 lutego w krakowskim Klubie Pod Jaszczurami.

 

22.02.2011 23:30

Książka Romana Graczyka należy do tematów gorąco dyskutowanych – szczególnie w Krakowie. Jak czytamy w nocie od wydawcy, autor „dokonał głębokiej analizy materiałów archiwalnych, w swoich diagnozach dbając o najmniejszy szczegół i nie pozwalając na zbyt uproszczone interpretacje”. A mimo to książka wzbudziła protesty, jeszcze zanim się ukazała. Dlaczego?

O tym właśnie będzie prowadzona dyskusja w Klubie Pod Jaszczurami (Rynek Główny 8), 24 lutego (czwartek) o godzinie 17:00.

Udział w dyskusji wezmą Bronisław Wildstein i Roman Graczyk, moderatorem będzie Dobrosław Rodziewicz.

Czyżby nowa pozycja na „indeksie ksiąg zakazanych III RP”?

 


Ostatnie wiadomości z tego działu

Opowieść o jednym z najdzielniejszych Polaków spisana przez włoskiego historyka – spotkanie poświęcone Witoldowi Pileckiemu

Rosjanie modernizują oddziały wojskowe na Kaukazie

Sprawa Barucha Cukiera (zwanego także Witoldem Kolskim), czyli skrzętnie skrywana prawda o PPR

Komentarze (2)
Twój nick:
Kod z obrazka:


I seriously doubt anytime soon.He's panliyg will the MLB desire Darvish in gain. don't levi
10.02.2014 23:34
I seriously doubt anytime soon.He's panliyg will the MLB desire Darvish in gain. don't levitra patient information leaflets heliomeds.com levitra would but to see in repeatedly. life insurance gift bestlifeinsurpolicy.com texas life insurance policies he comparehealthinsur.com quote health insurance ohio already I be stated remain Postering? Japan what his Maybe,
i once went to spirit and it was the worst haollween store ever, the staff was rude the prices were
01.12.2013 19:29
i once went to spirit and it was the worst haollween store ever, the staff was rude the prices were high and it smelt gross inside, i went to anoter haollween store calld creeprs i think, and it was the best prices coolest staff and dancing clonetroopers all too kool

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.