Wokół Portalu
22.04.2011 13:16


Chrystus umarł, Chrystus zwartwychwstał, Chrystus powróci!

Dziękując Państwu za okazywaną na każdym kroku życzliwość, pragniemy złożyć życzenia Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy oraz Łask Bożych.

Wokół Portalu
06.03.2011 13:33


Oto internetowa księgarnia Wydawnictwa ARCANA

W trzecim miesiącu istnienia Portalu otwieramy wreszcie księgarnię internetową, dzięki której będą mogli Państwo zakupić publikacje Wydawnictwa ARCANA. Tutaj autorzy nie kłaniają się skarlałym bożkom politycznej poprawności. Literatura piękna, poezja, książki z zakresu historii oraz myśli politycznej, dostarczą Państwu tradycyjnego, konserwatywnego i rzetelnego spojrzenia na najważniejsze dla nas wszystkich sprawy. 

Wokół Portalu
14.02.2011 0:03


Pokochaj ARCANA!

Każda para zakochana niech polubi też ARCANA! Dwa miesiące naszego Portalu!

Wokół Portalu
13.02.2011 0:07


Konkurs rozstrzygnięty!

Spośród czterech finałowych tekstów internauci wybrali felieton „O totemach, czyli krzyż Kunerta”, który niniejszym Państwu prezentujemy.

Wokół Portalu
04.02.2011 23:59


Rozpoczynamy II etap konkursu!

W związku z niespodziewanie dużą ilością zgłoszeń, redakcja Portalu zdecydowała dopuścić do II etapu konkursu cztery nadesłane felietony.

Wokół Portalu
31.01.2011 23:40


Zakończył się pierwszy etap konkursu! | Księgarnia Portalu ARCANA już za kilka dni!

Zamknęliśmy etap zbierania felietonów na temat stosunków polsko – rosyjskich w 2010 roku. W ciągu najbliższych dni uruchomimy księgarnię internetową Portalu ARCANA.

Wokół Portalu
29.01.2011 15:51


KONKURS na felieton 'Stosunki polsko - rosyjskie w 2010 roku'

Przypominamy wszystkim naszym Czytelnikom o możliwości wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania książki Wydawnictwa ARCANA! Zostały już tylko dwa dni!

Wokół Portalu
18.01.2011 11:55


Portal ARCANA istnieje już ponad miesiąc! Czy zanotował już jakieś sukcesy?

Przez pierwszy miesiąc funkcjonowania mieliśmy 32 tys. odsłon. Największą popularnością cieszą się komentarze ekspertów. Wypowiedzi profesora Andzeja Nowaka, czy doktora Sławomira Cenckiewicza były też cytowane na innych portalach internetowych.

Wokół Portalu
18.01.2011 10:47


Nie jestem antyukraiński, ten wrzód jakim było UPA potępiam - relacja ze spotkania z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim

O godzinie 18:30 w sali nr 56 Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego zebrało się ok. 70 osób, aby uczestniczyć w spotkaniu z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim. 

Wokół Portalu
15.01.2011 19:05


Obcowanie z duchem dawnej Polski na koncercie Towarzystwa Michała Archanioła

Pieśni zapomniane, pieśni nieznane – muzyczne i ludowe świadectwa dawnej wielkości Rzeczypospolitej i trudnej historii Polski, Litwy, Ukrainy i Białorusi. W ceglanych podziemiach rozbrzmiewały dawne przyśpiewki towarzyszące naszym przodkom w czasach zaborów i powstań narodowych, a także oryginalne pieśni litewskie i łotewskie. Śpiewała cała sala, biliśmy brawo i wciąż domagaliśmy się więcej – tak wyglądał koncert Towarzystwa Michała Archanioła.


Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.