Miedwiediew: jak najszybciej ratyfikujmy umowę ze Światową Organizacją Handlu

Nowy premier Federacji Rosyjskiej zapowiedział wzmożenie wysiłków w celu ostatecznego zaakceptowania porozumienia z WTO. 

05.06.2012 17:28

Dokumenty ratyfikacyjne mają trafić do Dumy Państwowej do końca tego tygodnia. „Musimy iść do przodu. W ten czwartek sprawa zostanie rozpatrzona podczas posiedzenia rządu” – powiedział Miedwiediew. Jednocześnie nie milkną głosy protestu związane z obawami utraty rynków przez rodzimych producentów.

Dlatego też premier zapowiedział, że 4 lipca rząd omówi środki wsparcia, jakich może udzielić krajowym przedsiębiorstwom, „aby jak najlepiej uchronić je przed nieuczciwą konkurencją”. „Wykorzystamy jak najlepiej doświadczenie innych państw, które stworzyły komfortowe warunki dla własnych firm” – dodał Miedwiediew.

 

Źródło: pik.tv

(BC)


Ostatnie wiadomości z tego działu

Dzwoni Macierewicz do komisji wyborczej… czyli o działalności niepodległościowej w latach 70-tych.

Prof. Andrzej Nowak: Lekcja historii. Wspomnienie o Richardzie Pipesie (1923-2018)

ARCANA nagrodzone przez MSZ!

Historia marksizmu i Conrad – ARCANA 135 już w księgarniach!

Komentarze (0)
Twój nick:
Kod z obrazka:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Wyszukiwarka

Reklama

Facebook


Wszystkie teksty zamieszczone na stronie są własnością Portalu ARCANA lub też autorów, którzy podpisani są pod artykułem.
Redakcja Portalu ARCANA zgadza się na przedruk zamieszczonych materiałów tylko pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle.
Nowa odsłona Portalu ARCANA powstała dzięki wsparciu Fundacji Banku Zachodniego WBK.